Poznaj ofertę
Samoluba

Oferta czystego Samoluba
to 5 programów

3

Spłukiwanie

W tym programie zwrócić uwagę na dokładne wypłukanie pozostałości chemii i zabrudzeń z całej karoserii, a w szczególności ze szczelin przy szybach, drzwiach, wycieraczkach i bagażniku.

1

Pianownica

Tworzenie “kołderki” z piany powierzchni karoserii samochodu. Pozwala to bardziej starannie umyć samochód przy silnym zabrudzeniu.
2

Mycie właściwe pod wysokim ciśnieniem

Po włączeniu przycisku należy umyć dokładnie cały pojazd. W zależności od zabrudzenia prowadzić końcówkę pistoletu, wykorzystując duże ciśnienie strumienia wody z proszkiem.
3

Spłukiwanie

W tym programie zwrócić uwagę na dokładne wypłukanie pozostałości chemii i zabrudzeń z całej karoserii, a w szczególności ze szczelin przy szybach, drzwiach, wycieraczkach i bagażniku.
4

Woskowanie na gorąco – (wosk)

Nanoszenie wosku miękką ciepłą wodą. Systematyczne stosowanie tego programu konserwuje karoserię pojazdu tworząc powłokę zabezpieczającą przed osiadaniem brudu.
5

Końcowe spłukiwanie

Wykorzystanie w tym programie zmiękczonej i zdemineralizowanej wody z nabłyszczaczem gwarantuje karoserii wysoki połysk bez plam i zacieków.

Program lojalnościowy

Co daje Ci karta lojalnościowa?

Dzięki tej karcie jesteś wyjątkowy! Bo nie dość, że świetnie dbasz o swój wóz to jeszcze oszczędzasz. Brawo! Pamiętaj, że każda karta tak i ta nie lubi debetu. Ładuj ją często. Dzięki temu regularnie będziesz dbał o czystość samochodu i zgarniał najwięcej korzyści. Czysty auto-egoista!

Nasze karty Samoluba

Karta zbliżeniowa SAMOLUB 50

55 impulsów

do wykorzystania

Z promocją "Pucuj taniej SAMOLUBIE 30% więcej" - 70 impulsów

Karta zbliżeniowa SAMOLUB 100

110 impulsów

do wykorzystania

Z promocją "Pucuj taniej SAMOLUBIE 30% więcej" - 140 impulsów

Karta zbliżeniowa SAMOLUB 150

165 impulsów

do wykorzystania

Z promocją "Pucuj taniej SAMOLUBIE 30% więcej" - 210 impulsów

Karta zbliżeniowa SAMOLUB 200

220 impulsów

do wykorzystania

Z promocją "Pucuj taniej SAMOLUBIE 30% więcej" - 280 impulsów

Karty Samoluba

Samolubną kartę zbliżeniową kupisz

Dodatkowe korzyści Samolubnych kart:

  • Kup 3 karty, a otrzymasz karty z indywidualnym nadrukiem tylko dla Ciebie
  • Z kartą dużej rodziny dodatkowe 20% rabatu

Po zakupie karty Samoluba możesz ją doładować w rozmieniarce, otrzymując Bonus. Potrzebujesz fakturę? Wyślij paragon i nr NIP na adres jestem@samolub.com lub NIP i adres email, dopisz na paragonie i wrzuć do oznaczonej skrzynki przy rozmieniarce - fakturę wyślemy niezwłocznie.